Tutaj jesteś

Czym są fotolustra i dlaczego warto się nimi zainteresować?

22 grudnia 2020 Ślub i wesele fotolustra

W ostatnim czasie bardzo dużą popularność zaczęły zyskiwać fotolustra. Stanowią idealne i zabawne dopełnienie każdej okolicznościowej imprezy takiej jak urodziny, komunia, wesele czy nawet firmowe party. Na czym właściwie polega ich fenomen? Na nowoczesności, interaktywności, wygodzie i dziesiątkach możliwości, które zapewnia. Przekonaj się sam jaka zabawa kryje się za tym lustrzanym gadżetem i w jaki sposób on funkcjonuje.

Czym są fotolustra?

Czysto teoretycznie fotolustra w swoim działaniu przypominają popularne budki fotograficzne. Umożliwiają samodzielne zrobienie zdjęcia chętnym osobom. Poza tą samą funkcjonalnością różnią się jednak we wszystkim innym. Przede wszystkim posiadają formę lustra, jak sama nazwa wskazuje. W przeciwieństwie do budek, zapewniają dużo swobody i przestrzeni więc z powodzeniem można fotografować w nich całą widoczną sylwetkę. Służy to zabawnym wygłupom, które można robić przy takich okazjach! Powierzchnia lustra jest interaktywnym panelem dotykowym, na którym można ustalić parametry zdjęcia. Jego format, dodatkowe efekty i filtry oraz tło, zupełnie jak w popularnych aplikacjach do robienia selfie. Znajdujący się za powierzchnią fotolustra aparat wykona następnie zdjęcie, które zostanie wydrukowane lub zgrane na dowolny nośnik pamięci, pozostawiają Ci niezapomnianą pamiątkę. 

Wynajem fotoluster – i ty możesz uświetnić swoje party!

Jeżeli chciałbyś uatrakcyjnić swoje imprezy podobnym gadżetem, to nic trudnego. Ich rosnąca popularność sprawia, że wynajem fotoluster oferuje coraz więcej firm z branży fotograficznej. Zazwyczaj takie usługi rozliczane są w godzinach, podczas których oprócz dostawy i rozstawienia atrakcji, zapewniane są także zabawne gadżety do zdjęć i asysta. Dzięki temu masz pewność, że każdy z gości będzie mógł pochwalić się wspaniałym zdjęciem z Twojej imprezy. Wynajmowane fotolustra to również coś co przyciąga wzrok, wymyślne ramy i dodatkowe gadżety pozwolą imprezowiczom poczuć się jak na modowym wybiegu. Sam się zdziwisz jakie zainteresowanie wzbudzi ta atrakcja!

Duże fotolustra na większe imprezy

W przeciwieństwie do fotobudki, fotolustra potrafią obsłużyć naraz dużo więcej osób. Zdjęcie grupki znajomych? Nie ma problemu. Zadbaj tylko o to by wynająć takie o większych rozmiarach, które będą dopasowane do potrzeb Twoich i Twoich gości. Duże fotolustra to jeszcze więcej zabawy, bo ta dzielona jest z większą ilością przyjaciół. Sprawdź różne modele i ofertę wynajmu na airphotobooth.pl!

Redakcja sommer-foto.pl

Redakcja "Sommer Foto" to zespół zróżnicowanych talentów, których pasją jest tworzenie inspirujących treści w różnych dziedzinach. Każdy członek redakcji wnosi do projektu unikalne umiejętności i doświadczenie, które uzupełniają się nawzajem.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Nietypowe miejsca na wesele w Warszawie