Tutaj jesteś

Konkurs dla klientów, którzy kochają fotografię! Poznaj szczegóły Foto4u!

18 lutego 2021 Fotografia Foto4u

Kto z nas nie lubi wygrywać? To niesamowite uczucie szczęścia, gdy uda nam się coś zwyciężyć. Jednak aby to poczuć trzeba podjąć pewne kroki. Musisz się odważyć i wziąć udział w konkursie! Opcji jest cała masa. Możesz zmierzyć się w różnych konkurencjach i wielu oryginalnych kompetycjach. Jeśli kochasz fotografię, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Konkurs, w którym możesz nie tylko pokazać swój prawdziwy talent, ale także go rozwinąć! Wygrana idealnie pasuje do każdego fana fotografii. A co jest nagrodą? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu!

Na czym polega konkurs fotograficzny Foto4u? 

Zasady konkursu są niezwykle proste. Wystarczy przesłać swoje autorskie, najlepsze zdjęcie! Tematyka fotografii jest dowolna. Po prostu wybierz coś, co uważasz, że wyszło Ci naprawdę najlepiej. Nie musi być to w pełni profesjonalna fotografia, o nienagannej jakości, wykonana aparatem fotograficznym. Nie ma problemu, aby zdjęcie pochodziło ze smartfona! Liczy się Twoje spojrzenie, talent i magia fotografii! Co więcej – nie ma limitu dodanych prac. Jeśli więc nie możesz zdecydować się tylko na jedno zdjęcie – dodaj ich kilka.

Ważne informacje o konkursie fotograficznym Foto4u

Bardzo ważną informacją jest to, ile w ogóle trwa omawiany konkurs. Jego zasady trwania są bardzo ciekawe! Otóż, konkurs trwa… bezterminowo! Każdego miesiąca wybierana jest jedna zwycięska praca. Tak więc co miesiąc możesz zgłaszać swoje zdjęcia i czekać na wygraną! To naprawdę super zabawa i wiele szans na zwycięstwo. Jeśli raz Ci się nie udało – spróbuj znowu za miesiąc! Pamiętaj jednak, że musisz dodawać swoje zdjęcia co miesiąc – nie przechodzą one automatycznie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, a także przeczytać regulamin konkursu, odwiedź stronę https://www.foto4u.pl/konkurs-fotograficzny/

Wspaniałe nagrody czekają na wszystkich fanów fotografii! 

Co miesiąc do wygrania są wspaniałe nagrody! Najlepsza fotografia zdobywa FotoPrezent lub FotoObraz o wartości 100 zł! Do wyboru jest masa ciekawych opcji. Możesz wybrać koszulkę z własnym zdjęciem, misia, poduszkę, kubek czy nawet puzzle! To super pomysł na prezent lub też pamiątkę. Możesz także wybrać klasyczny FotoObraz o dowolnych wymiarach. Będzie on cudowną ozdobą Twojego domu czy mieszkania. 

Spróbuj swoich sił i sprawdź, co wrzucają inni użytkownicy! 

Każdy ma szansę, żeby wygrać. Czasu jest naprawdę wiele, ale już teraz weź udział w konkursie! Możesz co miesiąc próbować swoich sił i dzielić się z innymi swoim talentem i pasją. Jeśli tylko lubisz robić zdjęcia – spróbuj swoich sił! Daj szansę sobie i swojej pasji. Możesz także zajrzeć na stronę i zobaczyć, co inni użytkownicy wrzucają do konkursu! Jeśli spodoba Ci się jakaś praca – polub ją i daj znać autorowi! 

Redakcja sommer-foto.pl

Redakcja "Sommer Foto" to zespół zróżnicowanych talentów, których pasją jest tworzenie inspirujących treści w różnych dziedzinach. Każdy członek redakcji wnosi do projektu unikalne umiejętności i doświadczenie, które uzupełniają się nawzajem.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

sesje zdjęciowe