Malezyjska przygoda

Biały piasek, lazurowa woda, niewielkie chatki nad wodą – widok, o którym marzy wiele osób. Jest to również idealne miejsce, w którym warto przeżyć pierwszą wspólną przygodę. Egzotyczna podróż poślubna na archipelag wysp Yasawas i Mamanucas to esencja Malezji.

Błękitna laguna

Bure to przez najbliższy czas miejsce zamieszkania młodej pary, która zdecyduje się na egzotyczną podróż poślubną w tym klimatycznym i zaczarowanym miejscu. Tradycyjna fidżyjska chata ze słomianym dachem, z której można obserwować plaże to idealne miejsce na wypoczynek i spędzenie najcudowniejszych wakacji w cudownym krajobrazie.

Jednak wakacje na archipelagu wysp Malezji to nie tylko błogie lenistwo i drinki na plaży. Czas na przygodę. Poznanie okolicznych wysepek to szansa na porządny trekking, który zagwarantuje niezapomniane widoki, piękne miejsca, egzotyczne i niesamowite przeżycia. Wchodząc w nowe życie młoda para zacznie od przeżycia przygody w miejscu, które jest jedyne w swoim rodzaju.

Obejrzenie okolicznych wysepek to podróż do innego świata. Piasek, krystalicznie czysta woda, cisza, spokój i przyjaźni mieszkańcy to esencja wakacyjnego wypoczynku, który jest nowa przygoda dla młodej pary.

Plaża na końcu świata

Zwiedzanie okolicznych wysp, pływanie na kajakach oraz wieczory w kinie pod gołym niebem to nie wszystko. Młoda para, która potrzebuje chwili dla siebie, by wejść w nowe życie potrzebuje również chwili samotności i odpoczynku.

Wyspa Beachcomber to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Plaże oraz rezerwat morski będą młodej parze towarzyszyły w ostatnich dniach wypoczynku. Warto również w wolnej chwili odwiedzić ciekawe miejsca, jak wyspa Skarbów i Rozbitków.

Powrót do świata

Ostatni dzień przygody to powrót do Nadi na stały ląd. Jest to szansa na spacer po pobliskim targu i delikatny powrót do rzeczywistości i świata, w którym są ludzie.

W Nadi, na miejscowym targu można kupić kilka pamiątek od okolicznych mieszkańców i artystów. Rzeźby z kamienia, przedmioty z muszli czy drewna będą pamiątką po tym niezwykłym czasie, który jest początkiem nowego, wspólnego życie.

Egzotyczna podróż poślubna na malezyjskie wyspy to szansa na przeżycie kilku niezapomnianych chwil tylko we dwoje, na końcu świata. Czas na odpoczynek, bliskość, na którą mamy tak mało czasu w naszej codzienności, a jednocześnie przygodę i poznanie nowych niesamowitych miejsc i ludzi. Jest to czas niezwykły, który na zawsze pozostanie w pamięci nowożeńców. I tak właśnie ma wyglądać niezapomniana podróż poślubna, która będzie wspaniałym wspomnieniem przez długie lata.

Redakcja sommer-foto.pl